Jeśli wiadomość nie jest wyświetlana w Państwa języku prosimy o kontakt Emailem.

Systemy zaopatrzenia w wodę i odbioru ścieków w składach kolejowych grają znaczącą rolę w infrastrukturze transportowej każdego kraju. Zyski osiągane przez użytkowanie systemów, które są niezawodne, szybkie i łatwe w obsłudze stają się ważniejsze niż kiedykolwiek dla przewoźników kolejowych i lotniczych. 

Opis

Gama naszych produktów do serwisowania składów kolejowych zawiera urządzenia do obsługi technologii zaopatrzenia w wodę oraz odbioru ścieków, a także myjnie. Zaopatrujemy w systemy dostawy wody pitnej i odbioru ścieków z toalet pociągowych, a także w urządzenia do oczyszczania ścieków i recyklingu wody.  
Wszystkie nasze systemy charakteryzuje niezawodność pracy oraz łatwa, intuicyjna obsługa. Nasze, w pełni automatyczne urządzenia do odbioru ścieków z systemów w pociągach zapewniają całkowitą eliminację odorów i zabezpieczają przed wyciekaniem ścieków z systemu. Są one unikalne pod względem higieny działania i obsługi.
Jako długoletni partner Deutsche Bahn AG (koleje niemieckie) wpływamy na kształtowanie kierunku rozwoju urządzeń serwisowych dla kolejowych punktów obsługi technicznej oraz innych warsztatów kolejowych. Stale rosną wymagania stawiane przez Deutsche Bahn AG, a dotyczące polityki ochrony środowiska naturalnego, BHP, zautomatyzowania procesów, wydajności i niezawodności.
Stały rozwój oraz innowacyjność pozwalają nam dotrzymywać kroku tym stale rosnącym wymaganiom i pozostawać niezawodnym partnerem Deutsche Bahn AG. Jakość i nowoczesność naszych systemów jest kluczem do sukcesu w projektach międzynarodowych.
Nasze systemy umożliwiają napełnianie zbiorników wody pitnej w składach kolejowych i usuwanie ścieków ze zbiorników przy wykorzystaniu podciśnienia. Nasza technologia reguluje automatycznie zapotrzebowanie na wodę pitną, jej recykling i proces oczyszczania ścieków. Wskaźnik odzysku wody jest na poziomie 50 – 80%. Nasze urządzenia do odladzania składów kolejowych umożliwiają usuwanie śniegu i lodu w okresie zimowym.

Zalety naszych systemów

•Absolutna szczelność i bezzapachowość
•Szybka i higieniczna ewakuacja
•W pełni zautomatyzowana obsługa
•Wysoka niezawodność i stała dostępność
•Prostota i solidność w działaniu

Lotniskowe systemy zaopatrzenia w wodę i odbioru ścieków

Systemy lotniskowe zawierają instalacje zaopatrzenia w wodę pitną, wodę techniczną do toalet oraz instalację odbioru ścieków. Po wylądowaniu samoloty są podłączane bezpośrednio do tych systemów. Łącza znajdują się pod podłogą rękawa.
Łącza te są połączone z jednostką centralną znajdującą się wewnątrz terminalu. Podciśnieniowy system odbioru ścieków zachowuje pełną higienę, jest łatwy w obsłudze i, ponad wszystko, niezawodny.
Dostarczamy urządzenia i zestawy instalacyjne do systemów lotniskowych zapewniające dostawę I odbiór z samolotów:
•Wody pitnej
•Wody technicznej do toalet (woda niebieska)
•Ścieków z toalet

Samoloty, bezpośrednio na swoich stanowiskach postojowych, podłączane są do stałych łączy systemów lotniskowych zaopatrzenia w wodę i odbioru ścieków. Następnie, dzięki położonej pod podłogą rękawa instalacji, podłączane są do jednostek centralnych znajdujących się wewnątrz terminalu. Dlatego nasze systemy są łatwe w obsłudze i absolutnie niezawodne.  
Centrala systemu znajduje się w pomieszczeniu technicznym i składa się ze stacji uzdatniania wody, stacji przygotowania wody technicznej, kompaktowej stacji podciśnieniowej wraz z filtrem oczyszczania powietrza wydechowego.
Położenie instalacji pod podłogą rękawa połączeniowego posiada duże zalety dla operatora systemu:
•Rękawy połączeniowe są wolne od innych urządzeń I samochodów obsługi lotniska
•Wymagana jest mniejsza ilość samochodów do dostarczania wody i odbioru ścieków
•Ilość godzin pracy urządzeń zostaje znacznie zredukowana
•Zmniejszenie ryzyka wypadków z samochodami obsługi lotniska i niewłaściwej obsługi urządzeń
_______________
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej podstrony Pociągi & Samoloty zawierającej szczegółowe opisy naszych produktów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielstwami regionalnymi celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Siedziba i osoba kontaktowa

Ameryka Północna

Aqseptence Group, Inc., Rochester, IN

Lokalizacja sprzedaży i produkcji
4217 N Old U.S. 31,
Rochester, IN 46975
Stany Zjednoczone

Tel: +1 574 223 3980

Fax: +1 574 231 7424

info.airvac@aqseptence.com

Europa

Aqseptence Group GmbH, Hanau

Miejsce sprzedaży
Kinzigheimer Weg 104
63450 Hanau
Niemcy

Tel: +49 6181 309 275

Fax: +49 6181 309 280

info.roediger@aqseptence.com

Zapoznaj się z naszym portfolio

Pokaż