Jeśli wiadomość nie jest wyświetlana w Państwa języku prosimy o kontakt Emailem.

Aby zapobiec zanieczyszczeniu wody na obszarach nadbrzeżnych przystanie jachtowe oraz mariny muszą być wyposażane w infrastrukturę niezbędną do odprowadzenia i transportu ścieków ze zbiorników na cumujących jachtach i łodziach.  

Opis

Nasze rozwiązanie podciśnieniowe dla marin powstało już wiele lat temu i jest wiodące na rynku.
Dla zachowania właściwych warunków higienicznych podczas odprowadzania ścieków z jednostek pływających nasze moduły ewakuacyjne montowane są bezpośrednio na nabrzeżach i pomostach.
Główne zalety:
•bezpieczne i łatwe odprowadzenie ścieków,
•elastyczność i łatwość rozbudowy,
•możliwe połączenie z podciśnieniowym systemem kanalizacji.

Main applications in Maritime

Technologia podciśnieniowa jest, od lat, dobrze umocowana w przemyśle budowy statków. Jest uznawana jako najwydajniejsza i najbezpieczniejsza w procesie odbioru ścieków. Nasze morskie rozwiązania wyznaczają standardy pod względem trwałości, niezawodności i funkcjonalności.
Celem uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę zastosowań morskich.


Main applications in Marina

Dla marin położonych wzdłuż rzek, jezior i wybrzeży morskich proponujemy rozwiązania all-in-one do oprowadzania ścieków z łodzi i statków. Dodatkowo, nasza technologia podciśnieniowa spełnia najwyższe wymagania dotyczące ochrony środowiska, a związane z odprowadzaniem ścieków z marin.
Małe i średnie statki wyposażane są w zbiorniki, które gromadzą ścieki spływające z łazienek i toalet. Prawo wielu krajów wymaga by, przed ostatecznym oczyszczeniem i odprowadzeniem do środowiska, ścieki zostały zgromadzone i wstępnie oczyszczone w marinie. Dlatego nasze panele ewakuacyjne są połączone bezpośrednio z siecią podciśnieniową
Panele ewakuacyjne montowane są na nabrzeżach i pomostach. Zastosowanie elastycznego węża pozwala na obsługę jednostek znajdujących się w promieniu ok. 9 metrów od panelu. Po zacumowaniu wąż zostaje podłączony do zbiornika ścieków jednostki i rozpoczyna się bezzapachowy i zabezpieczony przed rozlaniem proces odbioru ścieków.
Aqseptence dostarcza, także, urządzenia do ewakuacji wody zęzowej. Ten zaolejony ściek odprowadzany jest oddzielnym rurociągiem do separatora substancji ropopochodnych, a dopiero potem do systemu podciśnieniowego. Połączenie paneli ewakuacyjnych z podciśnieniowym systemem kanalizacji jest rozwiązaniem korzystnym w przypadku projektowania mariny z wieloma panelami ewakuacyjnymi.

"W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej podstrony Porty & Statki zawierającej szczegółowe opisy naszych produktów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielstwami regionalnymi celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Siedziba i osoba kontaktowa

Ameryka Północna

Aqseptence Group, Inc., Rochester, IN

Lokalizacja sprzedaży i produkcji
4217 N Old U.S. 31,
Rochester, IN 46975
Stany Zjednoczone

Tel: +1 574 223 3980

Fax: +1 574 231 7424

info.airvac@aqseptence.com

Europa

Aqseptence Group GmbH, Hanau

Miejsce sprzedaży
Kinzigheimer Weg 104
63450 Hanau
Niemcy

Tel: +49 6181 309 275

Fax: +49 6181 309 280

info.roediger@aqseptence.com

Zapoznaj się z naszym portfolio

Pokaż