Jeśli wiadomość nie jest wyświetlana w Państwa języku prosimy o kontakt Emailem.

Podciśnieniowe systemy sanitarne Roediger® i Airvac® są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz w marinach. W naszej ofercie posiadamy, także, systemy zaopatrzenia w wodę pitną oraz odprowadzenia ścieków radioaktywnych ze szpitalnych oddziałów onkologicznych

Opis

Nasi klienci polegają na naszej innowacyjności i doświadczeniu, dzięki którym oferujemy elastyczne i optymalne systemy podciśnieniowe.
Nie ma znaczenia czy rozważacie Państwo zastosowanie systemu podciśnieniowego w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych czy marinach – jesteśmy Waszym profesjonalnym i solidnym partnerem!
Główne zastosowania systemów Roediger® & Airvac® w budynkach & systemach sanitarnych

Roediger® & Airvac® main applications in Buildings & Sanitations

•Budynki
Systemy podciśnieniowe Roediger® and Airvac® stosowane w budynkach, oferują elastyczne rozwiązania do odbioru ścieków i innych płynnych zanieczyszczeń, począwszy od systemu, do którego podłączone jest tylko 6 toalet podciśnieniowych, aż do systemu, który odbiera ścieki na całym stadionie o pojemności 70 000 widzów.
W odróżnieniu od tradycyjnego systemu grawitacyjnego ścieki z toalet podciśnieniowych mogą być odprowadzane poziomo, w górę jak i w dół. Ta elastyczność umożliwia układanie rurociągów w sufitach podwieszanych lub pod podłogą, pozwala omijać dotychczas zamontowane instalacje jak: przewody powietrzne, grodzie oraz inne
A zatem system pozwala na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni połączone z łatwością do przyszłych zmian oraz cechuje się zastosowaniem rur o małych średnicach, i o wiele mniejszym zużyciem wody.
•Zastosowania przemysłowe
Bezpieczny odbiór skażonych ścieków z kuchni, laboratoriów, szpitali i obiektów przemysłowych to główne zadanie dla systemów sanitarnych. Dzięki zastosowaniu technologii podciśnieniowej odbiór ten jest bezpieczny na dekady.
Oferujemy, także, kompletne systemy do odbioru ścieków radioaktywnych ze szpitalnych oddziałów onkologicznych gwarantując całkowite bezpieczeństwo dla pacjentów i personelu medycznego. Nasz system eliminuje ryzyko kontaktu z pierwiastkami promieniotwórczymi podczas aplikowania, odprowadzania I przechowywania. Główny wpływ na to ma całkowita szczelność systemu podciśnieniowego oraz stosowanie bezobsługowych podzespołów.

"W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stron ze szczegółowymi opisami naszych produktów:
•Stacje podciśnieniowe Roediger®
•Zestawy zaworowe Roediger®
•Stacje podciśnieniowe Airvac®
•Zawory podciśnieniowe Airvac®

Wyszukajcie Państwo interesujące Was i dostępne produkty używając znajdujących się poniżej filtrów.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielstwami regionalnymi celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Wideo

Siedziba i osoba kontaktowa

Ameryka Północna

Aqseptence Group, Inc., Rochester, IN

Lokalizacja sprzedaży i produkcji
4217 N Old U.S. 31,
Rochester, IN 46975
Stany Zjednoczone

Tel: +1 574 223 3980

Fax: +1 574 231 7424

info.airvac@aqseptence.com

Europa

Aqseptence Group GmbH, Hanau

Miejsce sprzedaży
Kinzigheimer Weg 104
63450 Hanau
Niemcy

Tel: +49 6181 309 275

Fax: +49 6181 309 280

info.roediger@aqseptence.com

Zapoznaj się z naszym portfolio

Pokaż