Jeśli wiadomość nie jest wyświetlana w Państwa języku prosimy o kontakt Emailem.

Roediger

A brand of

Aqseptence Group

System kanalizacji podciśnieniowej Roediger – sprawdzona technologia oraz innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnych systemów odprowadzania ścieków. Roediger, jako dostawca gotowych systemów, jest wiodącą marką na rynku światowym, a jego logo zawsze oznacza najwyższą jakość oraz, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów, rozwiązania.

Reliable Performance. Sustainable Results.

Opis

Nasi eksperci w dziedzinie dostaw wody i odprowadzania ścieków bazując na długoletnim doświadczeniu wprowadzają nasze produkty do sektorów publicznego i prywatnego. Dzięki sieci 30 certyfikowanych przedstawicieli, agentów i dystrybutorów na całym świecie, Roediger, jako część światowej linii produktów związanych z technologią podciśnieniową, oferuje wsparcie dla lokalnych biur projektowych i firm budowlanych. Działanie to prowadzi do coraz większej obecności naszej marki na rynkach Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Nasze biura i fabryki wyposażone są w zgodzie z najnowszymi technologiami i spełniają wymagania ISO 9001. Wszystkie produkty są montowane i sprawdzane w Niemczech. Bazujące na prawie 200 letnim doświadczeniu jakość i niezawodność spowodowały powstanie na świecie ponad 3000 naszych instalacji.
Korzyścią przy współpracy z firmą Roediger jest stosowanie najefektywniejszych, innowacyjnych i niezawodnych systemów dostarczania wody i odprowadzania ścieków.
Te wartości oraz ciągłe badania nad wprowadzaniem zrównoważonych rozwiązań pozwalających na ochronę naturalnych zbiorników wodnych zapewniają ciągłość rozwoju i działania naszego przedsiębiorstwa.

Historia marki

Roediger jest jedną z wiodących, światowych marek w dziedzinie systemów kanalizacji podciśnieniowej. Firma Roediger została założona w 1842 roku, w Hanau przez Petera Roedigera a jej celem stało się wykorzystanie technologii podciśnieniowej do różnych zastosowań.

Firma została założona w 1842 roku przez Petera Roediger i wkrótce rozszerzyła pole swojej działalności.
W 1999 roku firma Roediger-Anlagenbau została połączona z Passavant-Werke AG tworząc przedsiębiorstwo Passavant-Roediger Umwelttechnik GmbH. W ciągu 175 lat naszej historii stworzyliśmy departamenty sanitarny, instalacji gazowych, oczyszczania ścieków, odprowadzania ścieków i, finalnie, technologii podciśnieniowej, co znacząco przyczyniło się do naszego sukcesu. Pod parasolem Aqseptence Group marki Roediger i Airvac stworzyły centrum kompetencyjne dla Systemów Kanalizacji Podciśnieniowej. Nasza technologia podciśnieniowa łączy elastyczność, wymaganą moc i kompatybilność do wykorzystania w wymagających warunkach.
Dziś Roediger jest jedną z wiodących marek w strukturze Aqseptence Group GmbH.

Nasze produkty, rynki i zastosowania

Przeszukaj, wykorzystując dołączone filry, zawartość naszej by znaleźć interesującą Cię treść.
Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami regionalnymi by otrzymać więcej informacji.

Siedziba i osoba kontaktowa

Europa

Aqseptence Group GmbH, Hanau

Miejsce sprzedaży
Kinzigheimer Weg 104
63450 Hanau
Niemcy

Tel: +49 6181 309 275

Fax: +49 6181 309 280

info.roediger@aqseptence.com

Europa

Aqseptence Group GmbH, Tostedt

Lokalizacja produkcji
Auf der Timmhorst 2
21255 Tostedt
Niemcy

Tel: +49 4182 28130

Fax: +49 4182 5009

info.roediger@aqseptence.com

Europa

Aqseptence Group GmbH

Miejsce sprzedaży
Spółka z o.o. Oddział w Polsce
ul. Prudnicka 40
47-300 Krapkowice
Polska

Tel: +48 77 44674 74

Fax: +48 77 44674 75

info.roediger.pl@aqseptence.com

Middle East

Aqseptence Group GmbH

Inquiries from Dubai (also in Arabic)
Vacuum Technology Systems
United Arab Emirates

Tel: +971 564 022227

info.roediger@aqseptence.com

Zapoznaj się z naszym portfolio

Pokaż